menu1menu1menu1menu1menu1menu1 menu2menu2menu2
WOK Warszawa
WOK Warszawa menu 1WOK Warszawa menu 2WOK Warszawa menu 3WOK Warszawa menu 4WOK Warszawa menu 5


symulator_opis

"CS Szkolenie i Doradztwo" Sp. z o.o. jest nowoczesnym centrum konferencyjno-szkoleniowym położonym w zielonej dzielnicy Warszawa - Wawer, posiadającym bezpośrednie połączenie z Centrum Warszawy i Lotniskiem Okęcie.

Obiekt jest najnowocześniejszą bazą konferencyjno-szkoleniową na obrzeżach Warszawy dysponującą 8 klimatyzowanymi salami o łącznej powierzchni 730 m2.

Profesjonalne zaplecze dydaktyczne i techniczne, możliwość tłumaczeń symultanicznych w 4 językach oraz system wideokonferencyjny, który zapewnia łatwe połączenie z najodleglejszymi miejscami w kraju, i poza jego granicami. Stałe połączenie z Krakowem i Wrocławiem.

symulator_opis

Sale wyposażone w najnowsze urządzenia audiowizualne gwarantują najwyższy poziom organizowanych konferencji, szkoleń, spotkań i zjazdów, a nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń technicznych czuwa specjalnie wyznaczona osoba.

Centrum dysponuje bardzo dobrze wyposażonym zapleczem hotelowym. Oferujemy 70 pokoi jedno- i dwuosobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, TV, radio, telefon, bezprzewodowy internet.

Na terenie obiektu znajduje się drink-bar oraz nowoczesna restauracja, w której serwowana jest wyśmienita kuchnia środkowoeuropejska.

Do dyspozycji Gości oddajemy salę rekreacyjną wyposażoną w sprzęt siłowy, dwie sale bilardowe oraz bezpłatny monitorowany parking.menu1
Kurs kwalifikacyjny na stanowisko KIEROWNIKA POCIĄGU GOSPODARCZEGO I ROBOCZEGO dla PKP PLK S.A.   4   Września  
Kurs doskonalący dla personelu wykonawczego w służbie wagonów z zakresu działania, obsługi i eksploatacji hamulców wagonowych   8   Września  
Technika ruchu i sygnalizacji na sieci kolejowej PKP   8   Września  
LICENCJA MASZYNISTY   15   Września  
Konserwator gaśnic, agregatów gaśniczych oraz urządzeń SUG na pojazdach trakcyjnych   15   Września  

więcej...

2013 © CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. w Warszawie
Oznaczenie sądu : Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego | KRS : 0000123315
Wysokość kapitału zakładowego : 20 735 000,00 PLN | NIP : 952-18-66-706
Raiffeisen Bank Polska S.A. 76 1750 0009 0000 0000 0097 3092